Gripex Hot Max

produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu),

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, US Pharmacia

Opakowanie:

Koszyk:

36,00 zł

(3,00 zł / szt.)

Opis Gripex Hot Max

Gripex Hot Max to lek dostępny bez recepty w postaci proszku do wytworzenia płynu, stosowany w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy. W swoim składzie zawiera paracetamol, kwas askorbowy oraz chlorowodorek fenylefryny. Substancje te działają przeciwgorączkowo, przeciwbólowo oraz zmniejszają przekrwienie błony śluzowej nosa. Preparat wskazany jest w krótkotrwałym leczeniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka, ból głowy, katar, czy ból mięśni. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 12. roku życia oraz dla osób dorosłych. W porównaniu do saszetek Gripex Max zawiera wyższe dawki substancji czynnych, maksymalnie można przyjąć do 4 saszetek tego leku na dobę.

Kategorie Gripex Hot Max

Skład Gripex Hot Max

  • Substancje czynne: paracetamol w dawce 1000 mg, kwas askorbowy w dawce 100 mg oraz chlorowodorek fenylefryny w dawce 12,2 mg.
  • Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069 (w tym cytral), aromatcytrynowy 875060 (w tym cytral i linalol), potasu acesulfam (E 950), aromat cytrynowy501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam (E 951), żółcień chinolinowa (E 104).

Ulotka produktu Gripex Hot Max

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Ectodose

płyn, 20 ampułek

59,00 zł

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Muconasin spray do nosa

aerozol, 30 mililitrów

39,90 zł

Aboca Grintuss Pediatric

syrop, 128 gramów

42,00 zł

Erdomed Muko

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek

39,90 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

18,00 zł

L52

krople, 30 mililitrów