Infex Zatoki

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

, Teva

Dawka:

200 mg + 30 mg
brak ofert

Opakowanie:

24 tabletki
niedostępny

Koszyk:

Opis Infex Zatoki

Infex Zatoki to lek bez recepty w postaci tabletek powlekanych do stosowania pomocniczo w leczeniu objawów grypy, przeziębienia, alergii lub zapalenia zatok. Preparat zawiera ibuprofen, który wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe oraz pseudoefedrynę, która obkurcza śluzówkę nosa i zmniejsza jej obrzęk. Lek odpowiedni dla młodzieży powyżej 15. roku życia i osób dorosłych.

Kategorie Infex Zatoki

Skład Infex Zatoki

  • Substancje czynne: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu i 30 mg pseudoefedryny chlorowodorku (co odpowiada 24,6 mg pseudoefedryny). 
  • Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, kukurydziana, powidon K-30, krzemionka koloidalna bezwodna, kwas stearynowy, kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, alkohol poliwinylowy- częściowo zhydrolizowany, talk, makrogol 3350, barwnik „MICA-Based Pearlescent Pigment” (mieszanina krzemianu glinowo-potasowego (E 555) i tytanu dwutlenku (E 171)), polisorbat 80, hypromeloza 3 mPas, hypromeloza 5mPas, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol 400, żelaza tlenek żółty (E 172), żelaza tlenek czerwony (E 172), żelaza tlenek czarny (E 172).

Ulotka produktu Infex Zatoki

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Altacet

tabletki rozpuszczalne, 6 tabletek

Calcium Hasco Allergy

syrop, 150 mililitrów

Fenistil żel

żel, 30 gramów

35,00 zł

Sudafed

tabletki powlekane, 12 tabletek

Clatra Allergy

tabletki, 10 tabletek

17,80 zł

Allegra

tabletki powlekane, 10 tabletek

22,00 zł

Maxicortan

krem, 15 gramów

18,75 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

59,00 zł

Hitaxa Fast Junior

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry