Apap

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

paracetamol

, US Pharmacia

Dawka:

500 mg

Opakowanie:

Koszyk:

18,00 zł

(7,50 zł / 10 sztuk)

Więcej informacji o Apap

Apap to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Substancją czynną preparatu jest paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, dzięki czemu znajduje zastosowanie w leczeniu bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Preparat może być stosowany u osób dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.

Skład Apap

  • Substancja czynna: paracetamol (500 mg w jednej tabletce powlekanej),
  • substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy.

Ulotka produktu Apap

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Cyclo 3 Fort

kapsułki, 30 kapsułek

34,00 zł

Muconasin spray do nosa

aerozol, 30 mililitrów

39,90 zł

Lactovaginal

kapsułki dopochwowe, 14 kapsułek

53,99 zł

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Floradix żelazo i witaminy

płyn, 500 mililitrów

82,00 zł

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Ectodose

płyn, 20 ampułek

59,00 zł