Ibuprom Zatoki

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

, US Pharmacia

Opakowanie:

24 tabletki blistry
niedostępny

Koszyk:

Opis Ibuprom Zatoki

Ibuprom Zatoki to lek bez recepty w postaci tabletek powlekanych łagodzący objawy zatkanego nosa w przebiegu grypy, przeziębienia, alergii, zapalenia zatok. Substancją czynną jest ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym oraz pseudoefedryna, która obkurcza śluzówkę nosa i zmniejsza jej obrzęk. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 12. roku życia i osób dorosłych.

Kategorie Ibuprom Zatoki

Skład Ibuprom Zatoki

  • Substancje czynne: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu i 30 mg pseudoefedryny. 
  • Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: celuloza proszek (Elcema P-100), celuloza proszek (Elcema F-150), skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, guma Guar, talk, kroskarmeloza sodowa, krospowidon, krzemionka koloidalna, uwodniona, olej roślinny utwardzony; skład otoczki: hydroksypropyloceluloza, makrogol 400, talk, żelatyna, sacharoza, kaolin, cukier konfekcjonowany (mieszanina sacharozy i skrobi kukurydzianej), wapnia węglan, Opaglos Clear GS-2-0750 (mieszanina wosku Carnauba, wosku białego i etanolu skażonego metanolem), guma akacjowa, skrobia kukurydziana, Opalux Brown AS-16518 (mieszanina sacharozy, tytanu dwutlenku (E171), laku żółcieni pomarańczowej (E110), laku czerwieni allura (E129), laku indygotyny (E132), powidonu, sodu benzoesanu (E211)); skład tuszu do nadruku: Opacode Black S-1-17823 (mieszanina szelaku, żelaza tlenku czarnego (E172), alkoholu n-butylowego, alkoholu izopropylowego, amonowego wodorotlenku 28%, glikolu propylenowego, etanolu). 

Ulotka produktu Ibuprom Zatoki

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Altacet

tabletki rozpuszczalne, 6 tabletek

Calcium Hasco Allergy

syrop, 150 mililitrów

Fenistil żel

żel, 30 gramów

35,00 zł

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Sudafed

tabletki powlekane, 12 tabletek

Clatra Allergy

tabletki, 10 tabletek

17,80 zł

Allegra

tabletki powlekane, 10 tabletek

22,00 zł

Maxicortan

krem, 15 gramów

18,75 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

59,00 zł

Hitaxa Fast Junior

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek