Grypolek

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

paracetamol

,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

,

Gwajafenezyna (guaifenesin)

,

Dekstrometorfan (dextromethorphan)

, Kato

Opakowanie:

24 tabletki
niedostępny

Koszyk:

Opis Grypolek

Grypolek to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek, zawierający paracetamol, gwajafenazynę, dekstrometorfan i pseudoefedrynę, wykazujący działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, łagodzący objawy związane z katarem i kaszlem. Lek stosowany jest w leczeniu objawów przeziębienia i grypy u osób dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.

Kategorie Grypolek

Skład Grypolek

  • Substancje czynne (zawartość w 1 tabletce): 325 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezyny, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny, 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu,
  • Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, karboksymetyloskrobia sodowa,  krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, hypromeloza, hydroksypropyloceluloza (E 463),  tytanu dwutlenek (E 171), makrogol, barwniki (D&C Yellow # 10 Al.Lake, FD&C Yellow # 6 Al.Lake), wosk Carnauba (E 903).

Ulotka produktu Grypolek

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Ectodose

płyn, 20 ampułek

59,00 zł

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Muconasin spray do nosa

aerozol, 30 mililitrów

39,90 zł

Aboca Grintuss Pediatric

syrop, 128 gramów

42,00 zł

Erdomed Muko

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek

39,90 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

18,00 zł

L52

krople, 30 mililitrów